محدثه اسم وبلاگ خودشو گذاشت بود ماهی ها عاشق می شوند واجب شد ببینم چه فیلمی که انقد دوستش داره 

موضوع فیلم رو بگدزم 

چندتا دیالوگ قشنگ توی فیلم بود بعلاوه آشپزخانه و ظرفای رانگا وارنگ ,غذاهای متنوع, مدل رنگ لباس خانما آدمو به وجد میاورد فیلم تمام شد دوباره پلی بزنی از اول برای دوباره دیدن با دقت بیشتر 

یه فیلم تاثیر گذار بود الان علاقه م برا آشپزی دو چندان شده :)

و حالا دیالوگ های که منو مجذوب کرد

1 : (گلی:مریم سعادت ) قوطی کنسرو و لوبیا و ماهی تن یعنی نه زن نه بچه یعنی یه زندگی تنها یعنی وقتی سرت رو میذاری رو بالشت تنهایی وقتی از جات بلند میشی تنهایی با خودت حرف میزنی 

2 : (گلی : مریم سعادت)آتیه هم با خودش حرف میزنه برا قابلمه ها شعر میخونه بهش نگین ها همین پری روزا شنیدم داشت با این قابلمه ها خدافظی میکرد 

عزیز(رضا کیانیان )خدافطی واسه چی؟

نمیدونم میگفت دلم میخواست برا همه تون شعله میذاشتم تا قل قل کنید برام آواز بخونیداما دیگه نمیشه

3: (گلی :مریم سعادت )همین این (چاقوی آشپزخانه) اگه یه روز باهاش کار نکنم هااا دلم براش تنگ میشه با اینکه گاهی شیطنت میکنه دستمو میبره ولی خب دوستش دارم 

4 : ( عزیز: رضا کیانیان)اون موقع های که خیلی جوون بودم همه دور سفره جمع میشدیم وقتی که غذا تموم میشد یه آه بلند بالا میکشیدم هی میگفتم کاش غذا تموم نمیشد کاش اولش بود نه بخاطره غذا چون همیشه بود فقط بخاطره جوی که میندوستم همیشه باقی نمیمونه

5 : (عزیز: رضا کیانیان) میدونی آدم های که میتونن گاهی وقتا یه شکم سیر گریه کنن چقدر شانس دارن؟

6: ماهی قرل آلا یا عاشق ماهی  بر خلاف جهت آب شنا میکنه (رضا: مهدی پاکدل)

---------------------------------------------------------------------------------

پی نوشت 1: چقدر تنوع اینجا کم توی رنگ قلم ها کلا چهار پنج رنگ داره :(

9: ترک عادت موجب مرض است

8 : برای دختر وبلاگ نویس همشهریم

6 : ماهی ها عاشق می شوند

,ها ,یه ,رضا ,ماهی ,فیلم ,  گلی ,گلی مریم ,مریم سعادت ,عزیز رضا ,های که

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

modafehagh شهاب میررفیعی هنرستان تدبیر نو آبادان آموزگار مهربانی ها فلوکس فایل mehdiahmadi13 سال نوری رزم آوران شهرستان پاکدشت دستگاه بسته بندی ماشین سازی مسائلی قفل دیجیتال